Fit učiteľa

FIT UČITEĽA

V minulom školskom roku sa 10 učiteľov zapojilo do celonárodného projektu " FIT učiteľa " s názvom : "Využitie IKTvo vyučovacích predmetoch - funkčná gramotnosť pedagogických zamestnancov v informačných technológiách," ktoré organizovalo Metodicko - pedagogické centrum, alokované pracovisko Trenčín.

Vzdelávanie prebiehalo mimo vyučovania v učebni výpočtovej techniky. Jednoduchou cestou pripravovalo učiteľov na využívanie IKTvo svojom predmete.

Absolventi získali metodické materiály pre výučbu svojich predmetov, zručnosti a informácie o využití IKTa zároveň aj certifikát o absolvovaní kurzu akreditovanom MŠSR.