Cezpoľný beh
|
Halčíková Ivana, Halčíková Nikola, Štiberová Daniela,
|
1.miesto
družstvo dievčat
|
okresné kolo
|
|
Nikola Halčíková
|
Jednotlivci: 2.miesto
|
|
|
Ivana Halčíková
|
3.miesto
|
|
Dejepisná súťaž
|
N.Halčíková K. Ivančová,
V. Bačová
|
4. miesto
|
mestské kolo
|
Z histórie Svidníckeho regiónu
|
Nikola Halčíková Sára Holodňaková
Miriam Jalčaková
|
4. miesto
|
Regionálna súťaž
|
PRO SLAVIS
|
redakčná rada šk. časopisu TAMBOLKO
|
2. miesto
|
celoslovenské kolo
|
Moje nie zlu
|
Miriam Jalčaková
|
čestné uznanie
|
krajské kolo
|
Šach družstiev
|
Anna Barkociová Miriam Jalčáková Patrik Lišivka Nikolas Mikitka
|
- miesto
|
obvodné kolo
|
Šach jednotlivcov
|
Eva Halčíkoá
|
2.miesto
|
okresné kolo
|
|
Eva Pavlíková
|
2 x 3.miesto
|
|
|
Anna Barkociová
|
1. miesto
|
|
|
Miriam Jalčaková
|
2. miesto
|
|
|
Zuzana Jalčaková
|
3. miesto
|
|
|
Adriana Franková
|
3. miesto
|
|
|
Nikolas Mikitka
|
1. miesto
|
|
|
Patrik Lišivka
|
2. miesto
|
|
|
PatríkJurčišín
|
2. miesto
|
|
|
Marko Daňo
|
3. miesto
|
|
Geografická olympiáda
|
Tomáš Hanák
|
3. miesto
|
okresné kolo
|
|
Miriam Jalčaková
|
úspešná riešiteľka
|
|
Chemická olympiáda
|
Veronika Čajková
|
4. miesto (úspešná riešiteľka)
|
|
Dejepisná olympiáda
|
Mikuláš Majda
|
1. miesto
|
|
|
Miriam Jalčaková -
|
4.miesto(úspešná riešiteľka)
|
|
|
Nikola Halčíková -
|
5.miesto(úspešná riešiteľka)
|
|
Čo vieš o hviezdach 2018
|
Miriam Jalčáková
|
1. miesto
|
krajské kolo
|
Pytagoriáda
|
Samuel Fečko
|
2. miesto
|
|
|
Dávid Tomečko
|
3. miesto
|
|
Vesmír očami detí
|
Ivana Halčíková
|
1. miesto a postup na celoslovenské kolo
|
|
|
Nikola Halčíková -
|
čestné uznanie
|
|
Súťaž družstiev mladých zdravotníkov
|
Daňo Marko,Barkociová Anna Holodňaková Sára, Popovcová Alžbeta
|
2. miesto
|
okresné kolo
|
Medový štetec
|
Ivana Halčíková
|
1. miesto
|
okresné kolo
|
|
Dominika Červená
|
2. miesto
|
|
Východní svätí
|
Juliana Vargová
|
2.miesto
|
diecézne kolo
|
|
Miriam Jalčáková
|
3.miesto
|
|
Biblia očami detí
|
Matej Cichý
|
2. miesto
|
diecézne kolo
|
|
Filip Juhaščík
|
3.miesto
|
|
Východní svätí
|
Juliana Vargová
|
2. miesto
|
eparchiálne kolo
|
EXPERT – geniality show, Všetkovedko
|
Simona Majdová
|
školský šampión
|
|
Matematický klokan
|
Zuzana Lišivková
|
školský šampión
|
|
Šumenie
|
próza Metod Majda
|
Čestné uznanie
|
|
|
poézia Martin Krivka
|
|
|
McDonaldsCup
|
Juraj Stronček ,
Oliver Ksenič,
Adam Hríb,
Marek Kostilník ,
ApolóniaFeková , Terézia Feková ,
Matej Cichý ,
Michal Kucer,
Jakub Kucer ,
Metod Majda
|
3. miesto
|
|
Maľovanie na chodník
|
Miriam Jalčaková, Juliána Vargová, Kristína Majdová, Michaela Rimová, Karolína Tomová
|
1.miesto
|
|
Pieseň pre sv. Otca
|
Nikola Halčíková
|
zlaté pásmo
|
|
|
Zuzana Bačová
|
strieborné pásmo
|
|
|
JuliankaBoršovská
|
bronzové pásmo
|
|
Plavecké preteky o "Pohár primátora mesta Svidník
|
Sára Holodňaková
|
1. miesto -50 m kraul
|
|
|
Sára Holodňaková
|
2. miesto - 100 m kraul
|
|
|
Samuel Juhaščík
|
3. miesto - 50 m kraul
|
|
|
Viktória Bačová
|
3. miesto - 50 m prsia
|
|
|
Viktória Bačová
|
3. miesto - 100 m prsia
|
|
|
Samuel Juhaščík, Viktória Bačová,
Sára Holodňaková, Michal Haňak
|
3. miesto - štafeta
|
|
|
Zuzana Bačová
|
2. miesto - 50 m prsia
|
|
|
Zuzana Bačová, Michal Kostilník, Kristína Majdová, Tomáš Cichý
|
3. miesto - štafeta
|
|
Stolný tenis
|
st. žiačky
|
2.miesto
|
Obvodné kolo
|
|
st. žiaci
|
3.miesto
|
|