Priority školy

Naša škola je cirkevná - táto jej dimenzia nie je len akýmsi dodatočným atribútom, je to pointa, srdce jej identity. Je to škola, ktorej ústredným koncepčným prvkom výchovno - vzdelávacieho pôsobenia je syntéza medzi kultúrou, vierou a vedou.

Chceme byť otvorenou školou. Prístavom pre každého žiaka, ktorého rodičia žiadajú kvalitné vzdelanie a výchovu v duchu a pravdách kresťanskej viery. Naša cirkevná škola má z podstaty verejný a nie súkromný charakter.

Cieľ školy:

• poskytnúť starostlivosť talentovaným

• postarať sa o slabších žiakov, ktorí musia zažiť v škole úspech

• motivovať žiakov pri štúdiu

• pracovať v atmosfére priateľstva, radosti, spolupatričnosti, dôvery a záujmu

Zameranie školy:

• výučba anglického jazyka od 1. ročníka

• získavanie počítačovej gramotnosti od 1. ročníka

• široká ponuka krúžkov

• škola organizuje rôznorodé akcie s možnou účasťou rodičov, príbuzných a priateľov žiakov našej školy