Novinky Fotogaléria Videogaléria O škole Priority školy GDPR Kontakt Suplovanie
Navigácia
 • POZOR!!!

  30.1.2019 - KARNEVAL - 13:30

  1.2.2019 - POLROČNÉ PRÁZDNINY

  4.2.2019 - RIADITEĽSKÉ VOĽNO

 • DOD 2019


  Do galérie DOD 2019 boli pridané fotografie.

  Mrkni, aký sme mali krásny deň v našej školičke. Úžasné divadielko, super zábava, milé stretnutia, dobrá kávička i perník. Tím zamestnancov spolu so svojimi pomocníkmi -našimi suprovými žiakmi- pripravil všetko do detailov na 100%. Aj keď to dalo všetko zabrať, odmenou boli rozžiarené očká návštevníkov malých i veľkých. A hlavne bol to čas, ktorý sme mohli venovať našim deťom a rodinám. Veď nakoniec my všetci sa tu cítime ako jedna rodina. A taká rodinná bola aj výhra - večera vo Vermexe. Blahoželáme rodinke Bačovej :-)

 • DOD 2019

  Zatiaľ, čo vy ešte oddychujete, my už makáme a pripravujeme pre Vás DOD 2019. Tento rok to bude o čosi skôr, ale určite s parádnym programom. Na plagátik sa nám všetko nezmestilo, máme pripravené aj prekvapka. Tak rezervuj si vo svojom kalendári termín 20. január, aby si to nepremeškal. Každá rodinka, ktorá nás navštívi bude zaradená do žrebovania o rodinnú večeru. Neváhaj, zober svoju rodinku a daruj im tento darček od nás. Ak si u nás ešte nebol, pozri si ako to vyzeralo po minulé roky v našich albumoch na stránke školy.

  https://czssk.edupage.org/album/#gallery/177

  https://czssk.edupage.org/album/?#gallery/225 

  Tešíme sa :-)

 • Platba obedy JANUÁR 2019

  Platba internetbanking číslo účtu ŠJ: 35-0008637612/0200 (IBAN: SK1202000000350008637612) v okienku správa pre prijímateľa  ( doplňujúce údaje uviesť meno žiaka a triedu, variabilný symbol napr.: 01/19 konštantný symbol 0308). Tel č. školskej jedálne: 0940371777. 

  1-4. ročník    15,84 eur

  5-9. ročník    17,10 eur

  REŽIJNÉ NÁKLADY ZA OBDOBIE JANUÁR - JÚN : 6 eur

 • Vianočný trh Daruj svetlo

  Do galérie Vianočný trh Daruj svetlo boli pridané fotografie.

  Aj tento rok sa naša škola CZŠ sv. Juraja zapojila do predajných vianočných trhov, ktoré organizovalo mesto Svidník. Celý deň, aj keď mrzlo, sme sa riadili heslom „Daruj svetlo“. K nákupu ručne vyrobených výrobkov z dreva, hliny, textilu a prírodných materiálov, sme ponúkali teplý čaj, voňavý perník a pre dušu citáty zo Svätého písma. Našim cieľom bolo potešiť ľudí a vliať im do srdca v tento predvianočný čas radosť, úsmev a pokoj. Napriek tomu, že sme takmer zmrzli, tešíme sa, že sa nám podarilo rozveseliť ľudí na trhu.

 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
 • 31. ročník Memoriálu gen. Sázavského pod záštitou primátorky mesta Svidník

  Starší žiaci - 3. miesto - v zložení Sára Holodňaková, Filip Barkóci, Marek Fek

  Staršie žiačky - 3. miesto - Sára Holodňaková. Srdečne blahoželáme :-)

 • Hody lásky

  Do galérie Hody lásky boli pridané fotografie.

  Dňa 13. decembra 2018 sa v Cirkevnej základnej škole sv. Juraja uskutočnila tradičná vianočná akadémia žiakov školy – Hody lásky. O 16.00 hodine sa priestory pred kaplnkou zaplnili rodičmi, súrodencami, starými rodičmi  a ďalšími hosťami, ktorí si prišli vychutnať vianočnú atmosféru v podaní svojich detí. V programe sa postupne predstavili žiaci 1.- 9. ročníka CZŠ. Vianočné koledy a hry, básne, zborové spevy, rôzne vinše, hra na gitare či husliach i divadelné scénky, to všetko lahodilo oku i duchu každého diváka. Deti ponúkli bohatý kultúrny a duchovný zážitok. Mnohí ho sledovali so zatajeným dychom, slzičkou v oku i s úsmevom na perách. Vianočný program  bol ukončený obrovským potleskom, ktorý bol tou najväčšou odmenou pre deti a pedagógov. Po skončení programu sa rodiny s deťmi a zamestnancami stretli v školskej jedálni pri vianočnom perníku a punči. Tieto stretnutia sú pre nás všetkých vždy milé a vzácne.

 • HODY LÁSKY - 13.12. o 16:00

  Srdečne pozývame rodičov, starých rodičov a priateľov na naše tradičné Hody lásky. Príď a zaži radosť spolu s nami. Tešíme sa na stretnutie :-)

 • Mikulášsky turnaj v stolnom tenise

  Výsledky turnaja v stolnom tenise:

  Kategória 1.stupeň: 1. miesto- M. Hriž

                                   2. miesto- M. Cichý

                                   3. miesto- M. Kucer

  Kategória 2. stupeň dievčatá: 1. miesto- S. Holodňaková

                                                 2. miesto- D. Sidlárová

                                                 3. miesto- Z. Jalčaková

  Kategória 2.stupeň chlapci: 1. miesto- P. Śkrab

                                               2. miesto- P. Lišivka

                                               3. miesto- P. Jurčišin

  Všetkým výhercom blahoželám.

 • Sv. Mikuláš

  Okrem toho, že nás navštívil sv. Mikuláš a doniesol nám darčeky, dnes bol výnimočný celý deň. Naši učitelia si pre nás pripravili darček v podobe mnohých aktivít. Zažili sme dnes veľa radosti, smiechu, zábavy a športu. Ďakujeme za skvelý Mikulášský darček.

  Do galérie Sv. Mikuláš boli pridané fotografie.

 • 1.miesto na celoslovenskej súťaži školských časopisov pre žiakov CZŠ sv. Juraja

  Ministerstvo školstva, výskumu a športu Slovenskej republiky a Dom Matice slovenskej
  v Žiline dňa 16.novembra 2018 oceňovali najlepšie školské časopisy. Časopis žiakov Cirkevnej základnej školy sv. Juraja vo Svidníku bol ocenený ako jeden z najlepších školských časopisov vydávaných v základných školách na Slovensku v rámci celoslovenskej súťaže PRO SLAVIS, ktorú každoročne organizuje Dom Matice slovenskej v Žiline a získal vynikajúce 1. miesto. Slávnostné vyhodnotenie súťaže a odovzdávanie cien prebehlo v krásnych priestoroch historickej budovy žilinskej radnice. Ocenenie za kvalitnú a tvorivú prácu prevzali z rúk Ing. Kataríny Kalankovej, riaditeľky Matice slovenskej v Žiline, žiačky Sárka Holodňáková a Miriam Jalčáková z 9.A triedy. Dievčatám patrí vrúcne poďakovanie za veľmi pekné dosiahnuté úspechy, pretože sa snažili, aby ponúkli svojim spolužiakom pravdivé a úprimné postrehy a príbehy zo života školy. Postupne časopis obohacovali a  k aktualitám z diania v škole pribúdali zaujímavé reportáže, rozhovory s pedagógmi, úvahy, literárne práce, rôzne okienka či knižné novinky. Odborná porota hodnotila obsahovú náplň časopisu, nápaditosť a kreativitu, vlastnú tvorbu žiakov, grafickú úroveň, ilustrácie a iné. Vydávanie školského časopisu v podmienkach základnej školy dnes nie je jednoduché. Žiaci sú častokrát zaneprázdnení, venujú sa mnohým záľubám, navštevujú rôzne krúžky. Ale vďaka ich húževnatosti, cieľavedomosti a hlavne neúnavnosti sa im darí tvoriť časopis a každé ocenenie pre nich je ďalším povzbudivým impulzom. Umiestnenia na prvých priečkach sú toho dôkazom. /Je to už piate ocenenie v spomínanej súťaži/. Dosiahnuté výsledky a ocenenia tešia nielen naše dievčatá, ktoré si so sebou odnesú mnoho skúsenosti a zážitkov, ale i učiteľov, ktorých motivujú k tomu, aby aj naďalej podporovali a rozvíjali tvorivé schopnosti a nadanie žiakov.

 • Platba obedy - december

  Platba internetbanking číslo účtu ŠJ: 35-0008637612/0200 (IBAN: SK1202000000350008637612) v okienku správa pre prijímateľa  ( doplňujúce údaje uviesť meno žiaka a triedu, variabilný symbol napr.: 12/18 konštantný symbol 0308). Tel č. školskej jedálne: 0940371777. 

  1-4. ročník    13,20 eur

  5-9. ročník    14,25 eur

 • Duchovné cvičenia v Juskovej Voli

  Do galérie Duchovné cvičenia v Juskovej Voli boli pridané fotografie.

 • Voľné pracovné miesto - učiteľ anglického jazyka

  Riaditeľka CZŠ sv. Juraja, Sov. hrdinov 819/111, 089 01 Svidník

  prijme do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou anglický jazyk

  Pracovné podmienky:

  • pracovný pomer na dobu určitú

  Požadovaná kvalifikácia (v zmysle vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z.):

  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa s aprobáciou anglický jazyk

  Ďalšie požiadavky:

  • znalosť práce s PC
  • komunikatívnosť, flexibilita

  Požadované doklady:

  • žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a e-mailovým kontaktom
  • profesijný životopis
  • doklady o vzdelaní, príp. praxi
  • súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
  • potvrdenie o telesnej spôsobilosti a o duševnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti - platí len pre prijatých uchádzačov
  • výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace - platí len pre prijatých uchádzačov

   Termín podania žiadosti:

  Žiadosť s potrebnými dokladmi  na adresu školy  v termíne do 30.11.2018 (termín doručenia) alebo e-mailom.

  • vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. 

   

 • Riaditeľské voľno

  Riaditeľka CZŠ sv. Juraja udeľuje riaditeľské voľno dňa 21.11.2018 žiakom 6.,7.,8.,9. ročníka z organizačných dôvodov (testovanie piatakov T-5). Žiaci 1.- 4. ročníka majú riadne vyučovanie podľa rozvrhu, ŠKD funguje.

 • Okresné kolo v stolnom tenise - dievčatá aj chlapci 1.miesto s postupom na krajské kolo.

  Zlato našich žiakov v oboch kategóriách v stolnom tenise :-) 9.11. 2018 usporiadalo CVČ Svidník okresné kolo v stolnom tenise žiakov základných škôl. Chlapci aj dievčatá získali zlato s postupom na krajské kolo. Školu reprezentovali: Pavol Škrab, Patrik Lišivka, Marek Fek, Martin Hanák, Sára holodňaková, Dominika Sidlárová, Ivana Halčíková a Karolína Tomová. Srdečne blahoželáme.

 • Duchovné cvičenia

  Do galérie Duchovné cvičenia boli pridané fotografie.

  V dňoch 6.- 7. novembra žiaci CZŠ sv. Juraja sa absolvovali duchovnú obnovu v Gréckokatolíckom mládežníckom centre Bárka v Juskovej Voli. Duchovnej obnovy sa zúčastnili žiaci 6.-9. ročníka pod vedením duchovných otcov F. Sochoviča a M. Marčaka a pedagogického dozoru – triednych učiteľov.V skupine žiakov 6.-7. ročníka hlavnou témou bol vzťah Boh a ja. Ročníky 8.-9. sa zaoberali témou Pevná skala. Všetky aktivity boli zamerané na poznanie svojho vnútra, vzťah k sebe samému, k spolužiakom, k rodičom a okoliu.Veselo i vážne, s úsmevom , s humorom, so smiechom i slzičkami ľútosti sme strávili v nádhernej jesennej prírode dva nezabudnuteľné dni.

 • Celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka základných škôl 

  Dňa 21.novembra 2018 sa uskutoční celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka základných škôl - Testovanie 5 - 2018.

  Testovanie je určené všetkým žiakom 5. ročníka. Žiaci budú testovaní z predmetov matematika, slovenský jazyk a literatúra.

  Všetky informácie o testovaní nájdete na dole uvedenom linku.

 • Platba za obedy november 2018

  Platba internetbanking číslo účtu ŠJ: 35-0008637612/0200 (IBAN: SK1202000000350008637612) v okienku správa pre prijímateľa  ( doplňujúce údaje uviesť meno žiaka a triedu, variabilný symbol napr.: 11/18 konštantný symbol 0308). Tel č. školskej jedálne: 0940371777. 

  1-4. ročník    17,60 eur

  5-9. ročník    19 eur

strana: