Komunitný ekoraj- správa Názov aktivity: Obstaranie a zakúpenie vybavenia Názov aktivity: Stop igelitkám, oblečme ich s láskou Názov aktivity : OVOCIE A ZELENINA NERASTIE V SUPERMARKETOCH POSUŇ ĎALEJ Názov aktivity : EKOUČEBŇA Názov aktivity: UŽÍVAJ SI EKORAJ A BUDUJ KOMUNITU Swap, burza Ekohliadka Žiacky parlament

Nadácia Slovenskej sporitelne-Komunitný ekoraj

Názov aktivity: Stop igelitkám, oblečme ich s láskou

Z reklamnej tlačiarne sme doniesli staré plagáty, pokazené výtlačky a množstvo papierového odpadu. Z odpadového papiera sme vytvorili obaly na zošity a učebnice i ekotašky. Zo starého oblečenia sme šili záclonové vrecúška na zeleninu a ovocie, nákupné ekotašky i kabely.

Veríme, že ovplyvňujeme pozitívnym smerom budúcu generáciu detí, ktorá sa bude o našu planétu starať. Pri našich aktivitách sme využívali odpadový materiál a dali mu druhú šancu. Zároveň si deti tieto výrobky zobrali domov, tašky darovali svojím blízkym, starkým. Aj takýmto spôsobom môžeme spoločne ovplyvňovať okolie.