RENOVABIS

RENOVABIS 2013

Zakúpenie šatňových skriniek, vybavenie ŠKD a zakúpenie elektroniky

Tento projekt mal za cieľ vytvoriť lepšie podmienky pre plnohodnotné trávenie voľného času, upravené a bezpečné prostredie, kde by sa žiaci cítili príjemne - vybaviť školskú družinu potrebným vhodným nábytkom a vybavením (stolík, kreslá, hračky, televízor, DVD, rádio, tabuľa) a vymeniť staré šatňové skrinky (I. aj II. stupeň). Takto chceme umožniť žiakom tvorivo a príjemne tráviť voľný čas, a prostredníctvom nových šatňových skriniek udržiavať poriadok v priestoroch školy.

Zatraktívniť prostredie a vybavenie školy  pre širokú verejnosť.