Otvorená škola - Infovek

OTVORENÁ ŠKOLA - INFOVEK

CIELE: vytvoriť zo školy centrum vzdelávania pre verejnosť v oblasti budovania IKT, sprístupniť a zviditeľniť     školu verejnosti, rozšíriť spoluprácu medzi školou a zriaďovateľom, vedením školy, učiteľmi a rodičmi, využívať a skvalitňovať IKT v škole.

ZAMERANIE: počítačové krúžky, počítačové kurzy, programovanie, internetový klub počas letných prázdnin.

Všetci učitelia absolvovali vzdelávanie v oblasti práce a využitia IKT v práci učiteľa a získali certifikáty.

Väčšina z nich využíva počítače vo výchovno-vzdelávacom procese a pracuje s edukačným softvérom.